Одна з карикатур Юрія Журавля
Одна з карикатур Юрія Журавля

Лідер відомого музичного гурту «Ot Vinta та за сумісництвом художник-карикатурист Юрій Журавель розпочав збір коштів на видання другої книги шаржів «Карикадурка». Видання книги заплановано на вересень 2015 року, майже половину необхідної суми, яка становить 345 тисяч гривень, вже зібрано.

Другий том видання складатиметься з таких розділів: доленосні історичні події, видатні українці, світові зірки, великі політики, трохи шкідників, кольорові картинки, невеличкий навчальний посібник зі створення шаржів. За словами автора, імовірно книга вийде друком у луцькому видавництві «Ініціал», повідомляє Сultprostir.

«В другій книзі вже традиційно буде купа шаржів на політиків. Нововведенням стане своєрідний календар – дванадцять визначних битв за рідну землю, які дають зрозуміти, як часто ми давали копняка москалям. Крім того, до другого тому увійдуть і шаржі на мене, які створювали друзі та знайомі. Стосовно грошей, то я не хочу звертатися до якихось спонсорів. Адже під мій олівець може потрапити будь-хто, я хочу, щоб руки у мене були розв’язані. Доброчинцями стають звичайні пересічні українці», – коментує Юрій Журавель.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ