російські туристи
В Росії заборонили продаж путівок до Туреччини

Федеральне агентство з туризму Російської Федерації («Ростуризм») заборонило туроператорам продавати путівки до Туреччини. Це пов’язано із загрозою тероризму в цій країні. Про це повідомляється на сайті відомства.

Ростуризм попередив, що надання послуг з організації подорожей в умовах загрози безпеки туристів «є грубим порушенням законодавства Російської Федерації й тягне за собою застосування до винних осіб заходів юридичної відповідальності». У своєму повідомленні відомство посилається на заяву міністра закордонних справ Росії Сєрґєя Лаврова, який визнав наявність загрози тероризму в Туреччині, адже 24 листопада на турецько-сирійському кордоні був збитий російський бомбардувальник Су-24. Зараз, за оцінкою Асоціації туроператорів Росії, на курортах Туреччини знаходяться понад 10 тис. туристів. За попередньою і неперевіреною інформацією, туроператори могли продати на новорічні свята до 5 тис. турів в Туреччину.

Крім того, Россільгоспнагляд з 1 грудня забороняє постачання м’яса птиці, яке виробляє турецька компанія Standart Gida Sanayi ve Ticaret Anonim Sirkorti. Як повідомляє видання «Медуза», причиною стало виявлення у м’ясі птиці лістерій. Зараз право на постачання м’яса птиці в РФ мають 16 підприємств Туреччини, але на шість із них накладено заборону через порушення ветеринарних вимог.

Нагадаємо, 25 листопада над Сирією був збитий фронтовий бомбардувальник Су-24 російської авіагрупи. За даними турецької влади, російський літак, перед тим як його збив турецький винищувач F-16, не реагував на попередження. Літак впав в сирійській провінції Латакія біля кордону з Туреччиною, де базується російська авіація.

У свою чергу, російський Президент Владімір Путін оригінально відреагував на знищення російського військового літака у повітряному просторі Туреччини. Зокрема, на зустрічі з йорданським королем Абдаллою II хазяїн Кремля назвав за це Туреччину «пособником терористів».

Читайте: «Турецький потік» – під загрозою: Кремль готовий згорнути бізнес-проекти з Анкарою

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ