«Відпускники» Путіна навмисно нищать бойову техніку на Донбасі

 Кремлівські найманці не хочуть їхати на фронт
Кремлівські найманці не хочуть їхати на фронт

На тимчасово окупованому Донбасі зростає число випадків навмисного пошкодження бойової техніки в з’єднаннях другого армійського корпусу (Луганськ) збройних сил Росії. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Головного управління розвідки Міністерства оборони. 

Розвідка відзначає, що, усвідомлюючи небезпеку участі в активних бойових діях, російський особовий склад ЗС РФ намагається уникнути передових позицій.

«4 квітня на полігоні в районі Красного Луча під час проведення батальйонного тактичного навчання з подоланням водної перешкоди військовослужбовці 7 окремої мотострілкової бригади (Дебальцеве) втопили чотири бойові машини піхоти, з яких три потребують тривалих ремонтно-відновлювальних робіт», – йдеться у повідомленні.

Крім того, є інформація про загибель трьох і поранення п’яти російських військовослужбовців 4-5 квітня в Авдіївці Донецької області. Загиблі і поранені діяли в складі диверсійно-розвідувальної групи.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, в Авдіївці зранку 5 квітня бойовики завдали артилерійського удару по житловому масиву. Обійшлося без жертв.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ