Кремлівські найманці не хочуть їхати на фронт
Кремлівські найманці не хочуть їхати на фронт

На тимчасово окупованому Донбасі зростає число випадків навмисного пошкодження бойової техніки в з’єднаннях другого армійського корпусу (Луганськ) збройних сил Росії. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Головного управління розвідки Міністерства оборони. 

Розвідка відзначає, що, усвідомлюючи небезпеку участі в активних бойових діях, російський особовий склад ЗС РФ намагається уникнути передових позицій.

«4 квітня на полігоні в районі Красного Луча під час проведення батальйонного тактичного навчання з подоланням водної перешкоди військовослужбовці 7 окремої мотострілкової бригади (Дебальцеве) втопили чотири бойові машини піхоти, з яких три потребують тривалих ремонтно-відновлювальних робіт», – йдеться у повідомленні.

Крім того, є інформація про загибель трьох і поранення п’яти російських військовослужбовців 4-5 квітня в Авдіївці Донецької області. Загиблі і поранені діяли в складі диверсійно-розвідувальної групи.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, в Авдіївці зранку 5 квітня бойовики завдали артилерійського удару по житловому масиву. Обійшлося без жертв.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ