Депутати «Відродження» зустрічалися з олігархом Коломойським
Депутати «Відродження» зустрічалися з олігархом Коломойським

За два дні до голосування про призначення Володимира Гройсмана на посаду прем’єра депутати парламентської групи «Відродження» зустрічалися з олігархом Ігорем Коломойським. Про це повідомляє Українська правда з посиланням на «Радіо Свобода».

Увечері 12 квітня журналісти програми розслідувань «Схеми» зафіксували п’ятьох депутатів групи «Відродження», які виходили з офісу бізнесмена у Києві: Дмитра Святаша, Володимира Кацубу, Станіслава Березкіна, Геннадія Бобова і Валентина Нечипоренка.

14 квітня депутатська група у повному складі проголосувала за Гройсмана. Для призначення нового голови уряду лише голосів «БПП» і «Народного фронту» не вистачило. Із 226 необхідних голосів новоутворена коаліція дала 206 голосів, решту дали депутатські групи «Відродження» (23 голосів), «Воля народу» (16 голосів), позафракційні (11) і перебіжчик з Радикальної партії Артем Вітко.

Коломойський підтвердив журналістам «Схем» факт зустрічі з цими депутатами, а також керівником групи Віталієм Хомутинніком, однак заперечив будь-який вплив на голосування депутатської групи.

Вважається, що групу «Відродження» контролює Коломойський. Зокрема, Хомутиннік у коментарях пресі підтверджував, що він є «бізнес-партнером і приятелем» олігарха.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ