Перевірка обґрунтованості тарифів
З 1 травня в Україні підвищуються тарифи на користування холодною водою

З 1 травня в Україні підвищено тарифи на користування холодною водою. Про це повідомляє прес-служба Національної комісії з регулювання тарифів на житлово-комунальні послуги.

Найбільш високі тарифи – у Кіровоградській, Закарпатській та Київській областях – починаючи з 10 грн за куб. м; у Києві – від 6 до 8 грн за куб.м. Найменші тарифи у Вінницькій та Донецькій областях – від 4 до 6 грн за куб. м.

У Нацкомісії пояснюють підвищення тарифів на холодну воду зростанням цін на електроенергію та зниженням курсу гривні.

Нагадаємо, що з 1 квітня розпочалося підвищення тарифів на електроенергію, розраховане на 2 роки, яке проходитиме у п’ять етапів. Для населення, яке споживає менше 100 кВт-год на місяць, тариф буде підвищений на 5,8 коп. до 36,6 коп/кВт-годину; від 100 до 600 кВт-год – до 63 коп/кВт-год; понад 600 кВт-годин на місяць тариф складе до 140,7 коп/кВт-год.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, з 1 квітня підвищились мінімальні тарифи на газ для населення в 3,3 рази, до 3600 грн/тис куб. метрів. Тим часом у НАК «Нафтогаз України» заявили, що остання зміна тарифів на блакитне паливо для населення лише скоротить різницю між ціною закупівлі газу та ціною його реалізації, але не покриє її в повному обсязі.

Інформаційний Акцент

 

1 КОМЕНТАР

Comments are closed.