гаряча линия
У Києві починає діяти «гаряча» лінія патрульної поліції

У Києві сьогодні, 9 липня, починає роботу «гаряча» лінія патрульної поліції. Про це йдеться у повідомленні її прес-служби у Facebook.

У зверненні до киян зазначається, що, «зателефонувавши за номером (044) 254-94-88, ви можете отримати інформацію, залишити побажання або дати зауваження щодо роботи патрульної поліції Києва».

Оператори прийматимуть дзвінки з 8.00 до 18.00 (крім неділі). «В подальшому «гаряча» лінія буде переведена в цілодобовий режим, про що буде повідомлено додатково», – уточнюють у прес-службі. Про злочини та правопорушення слід повідомляти за номером 102 (цілодобово).

Нагадаємо, 2 липня Верховна Рада ухвалила закон про національну поліцію. 4 липня нові поліцейські патрулі вийшли працювати на вулиці Києва. Також найближчим часом по-новому патрулюватимуть вулиці Одеси, Харкова та Львова. На черзі – Луцьк та Миколаїв.

Перший заступник міністра внутрішніх справ України Ека Зґуладзе вже заявила, що перші успіхи новоспечених патрульних поліцейських столиці перевершили її очікування. Голова МВС Арсен Аваков обіцяє, що протягом двох місяців в лавах міліції відбудеться переатестація особового складу з подальшим переформатуванням у поліцію.

Читайте: Нова патрульна поліція Києва пройшла бойове хрещення

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ