петиція
АП ускладнила доступ до голосування на сайті електронних петицій

Адміністрація Президента України ускладнила доступ до голосування на сайті електронних петицій до Президента. Про це заступник голови АП Дмитро Шимків повідомив 13 листопада на брифінгу.

«Із 3 листопада система працювала в режимі перегляду. Відновили роботу з новими механізмами запобігання маніпуляціям», – повідомив Шимків. Зазначимо, тепер для авторизації на сайті електронних петицій до Президента потрібно ввести дані банківської картки (тільки «Приватбанку» або «Ощадбанку») або ідентифікаційний код.

Зазначимо, раніше для авторизації на сайті необхідно було ввести свою адресу електронної пошти, а також ім’я та прізвище (причому можна було вказати неправдиві дані). Тепер також не можна використовувати одноразову електронну пошту або поштовий ящик з доменом .ru. Шимків повідомив, що 89% трафіку сайту електронних петицій становлять користувачі з України, 5% – з РФ і 1% – з Кенії.

Нагадаємо, 29 серпня 2015 року запрацював сервіс електронних петицій до президента України. У листопаді електронний сервіс для прийому петицій від громадян перестав працювати. Зазначалося, що сайт був заморожений через «неодноразові спроби технічного втручання в роботу». Тепер роботу сайту відновлено з новими механізмами захисту.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ