вживане авто
Сервісні центри МВС також продовжують оформляти договори купівлі-продажу автівок

Відтепер оформлювати договір щодо продажу вживаних автомобілів можна буде в автосалонах за схемою, встановленою для реєстрації нових автомобілів. Про це повідомив генеральний директор Всеукраїнської асоціації автоімпортерів і дилерів Олег Назаренко на своїй сторінці у Facebook.

Водночас, за його словами, сервісні центри МВС також продовжують виконання цієї функції.

«Мені повідомили з МВС, що постанова КМУ була ухвалена і продавцю вживаного авто через комісійний майданчик не потрібно буде разом з покупцем такого авто ходити в СЦ МВС для продажу вживаного авто і достатньо буде виписати договір купівлі-продажу в салоні (як це робиться зараз при продажу нового авто), а не оформляти його в СЦ МВС (з’явилась альтернатива: хто захоче, той і далі оформлятиме угоду в СЦ МВС; а хто захоче, оформить таку угоду прямо на комісійному майданчику або в салоні)», – написав Назаренко.

Тому віднині українці зможуть оформляти договори купівлі-продажу б/в машин не в сервісних центрах (донедавна – МРЕВ), а прямо в автосалонах і на комісійних майданчиках.

Це особливо зручно, коли покупець і продавець живуть у різних регіонах і їм тепер немає необхідності разом їхати в сервісний центр.

Нагадаємо, у травні Президент Петро Порошенко підписав законопроект №3046-д про лібералізацію продажу уживаних автомобілів.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ