В Україні презентували сайт для аналізу роботи та послідовності голосувань депутатів
В Україні презентували сайт для аналізу роботи та послідовності голосувань депутатів

Громадянська мережа «Опора» презентувала онлайн-ресурс, за допомогою якого можна аналізувати роботу народних депутатів за показниками роботи у сесійній залі, повідомляє прес-служба організації.

«Вони голосують для тебе» – це український аналог популярної у світі громадської платформи для аналізу голосувань депутатів They Vote For You. Розробка української версії цього міжнародного проекту стала можливою завдяки підтримці National democratic institute (NDI).

Ресурс містить всі голосування українського парламенту VIІI скликання, починаючи з листопада 2014 року. База даних об’єднує у групи законопроекти, які мають значення для громадян, стосуються реформ та формують напрямок розвитку країни.

За допомогою сайту можна визначати позиції депутатів із суспільно важливих питань та відстежувати послідовність у голосуваннях, а також контролювати відвідуваність.

«Таким чином можна побачити справжню позицію депутата, спираючись не на його слова, а на конкретні дії,. Проаналізувати, наскільки дисциплінованим він є у виконанні своїх обов’язків та виявити неочікуваний зв’язок між позиціями депутатів різних політичних сил», – наголосили в «Опорі».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ