Дакота Джонсон та Джеймі Дорнан
Виконавці головних ролей – Дакота Джонсон та Джеймі Дорнан

Наступного року стартують зйомки двох сиквелів фільму «50 відтінків сірого». Режисерське крісло обох стрічок для Джеймса Фолі звільнить Сем Тейлор-Джонсон. А от продюсерський склад залишиться незмінним. Про це повідомляє Еспресо.TV.

В основі стрічок будуть романи Еріки Леонард Джеймс. Головні ролі у наступних картинах знову виконають Дакота Джонсон та Джеймі Дорнан.

Зазначимо, стрічки вийдуть у прокат напередодні Дня святого Валентина. Друга частина франшизи «На п’ятдесят відтінків темніше» вийде 9 лютого 2017 року, а третя – «П’ятдесят відтінків свободи» – 8 лютого 2018-го. За сюжетом, студентка Анастейша Стіл знайомиться з мільярдером Крістіаном Ґреєм. Між ними виникають романтичні стосунки, і незабаром дівчина дізнається про нетрадиційні сексуальні захоплення коханого. У продовженні фільму йтиметься про стосунки пари після розкриття таємниці Грея, а згодом про їхню сім’ю.

Нагадаємо, 11 лютого 2015 року в рамках Берлінале відбулася світова прем’єра «50 відтінків сірого». У прокаті стрічка зібрала понад 500 млн доларів, що у 14 разів перевищило бюджет фільму.

Читайте: Краще пізно, ніж ніколи: видавниці «50 відтінків сірого» присудили компенсацію у понад 10 млн доларів

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ