Чоловіку загрожує  тюремний термін до 12 років
Чоловіку загрожує тюремний термін до 12 років

На Кіровоградщині злодій вистежив літню жінку, яка отримала пенсію і заради тисячі гривень ледь не зарізав пенсіонерку. Однак бабуся виявилася не з лякливих – хоч і залишилася без грошей, але злодюзі дала гідну відсіч, передає ТСН.

Попри порізану нападником руку, біль в усьому тілі і шок, який і досі не минув, Марія Іванівна розповіла, що не здалася на милість грабіжника. Того ранку жінка очікувала на листоношу, яка розносила пенсію і помітила, що на неї чекає не лише вона. Із-за рогу за процесом передачі грошей спостерігав незнайомий чоловік. Коли пенсіонерка залишилася на самоті –  він перескочив через огорожу і приставив до її горла ніж.

66-річна річна жінка примусила 45-річного грабіжника кинути ніж, хитрістю заманила його в літню кухню, зачинила і підперла двері палицею, а сама втекла до сусідів. Нападник теж утік, розбивши віконце. Та на волі він пробув лише кілька годин. Правоохоронці його затримали.

Злодій родом із сусіднього села, раніше був засудженим. У новому злочині розкаявся. За грабунок серед білого дня йому загрожує новий тюремний термін до 12 років.

Читайте: Невідомий виніс 600 тисяч із банку та залишив директору… шоколадку

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ