РСЗО «Град»
З березня 2015 терористи понад 135 разів відкривали вогонь з «відведених» «Градів»

З початку березня бойовики понад 135 разів атакували сили АТО з ракетних систем залпового вогню, заборонених Мінськими домовленостями. Про це повідомляє прес-центр української сторони Спільного центру з контролю за припиненням вогню.

«У березні поточного року ватажки сепаратистів урочисто звітували про, нібито, «повне відведення» реактивних систем залпового вогню за лінії, визначені Мінськими домовленостями. За даними ж СЦКК, після цієї заяви бойовики понад 135(!) раз застосовували РСЗО по території, контрольованій Збройними Силами України», – наголосили в СЦКК.

За останні кілька днів бойовики з «Градів» обстрілювали Троїцьке, що розташоване на межі Донецької та Луганської областей. 7 та 8 серпня у вечірній час бойовики випустили по околицях н.п. Троїцьке близько 65 реактивних снарядів РСЗО БМ-21 «Град». Обстріли велися з районів населених пунктів Калинове та Первомайськ. Інспектори ОБСЄ підтвердили ведення вогню бойовиками із, так би мовити, «відведеного» важкого озброєння, додали в СЦКК.

9 серпня о 21.41 та 21.44 проросійські сепаратисти знову випустили 40 реактивних снарядів з південної околиці н.п. Калинове по Троїцькому. «Більше того, за даними артилерійської розвідки, бойовики цинічно встановили РСЗО «Град» усього в 10-15 метрах від житлових споруд», – наголосили в СЦКК.

За словами керівника української сторони СЦКК генерал-майора Бориса Кременецького, наміри бойовиків – дестабілізувати ситуацію у зоні конфлікту та підірвати процес імплементації Мінських домовленостей.

До слова, в штабі АТО також заявляли, що останнім часом бойовики повернулися до використання реактивної артилерії та «Градів». Керівник української сторони СЦКК генерал-майор Борис Кременецький повідомляв, що бойовики намагаються спровокувати загострення соціальної обстановки і врешті-решт – гуманітарну катастрофу.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, журналіст Андрій Цаплієнко на своїй сторінці у Facebook повідомив, що сили АТО внаслідок запеклого бою вибили бойовиків з раніше окупованого противником населеного пункту Новоласпи, що на Донеччині.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ