Першими від лінії розмежування відведуть танки
Першими від лінії розмежування відведуть танки

З 7:00 3 жовтня до 7:00 4 жовтня на луганському й артемівському (Попаснянський район) напрямках уздовж лінії розмежування зберігався режим припинення вогню. Про це повідомляє офіційний сайт спікера АТО Луганщини Руслана Ткачука.

Триває підготовка до відведення бронетехніки та озброєння. Складаються і погоджуються з представниками спеціальної моніторингової місії ОБСЄ списки озброєння та бронетехніки. Підрозділи ЗСУ, дислоковані на Луганщині, отримали 14 діб на виконання регламентованих доповненнями Мінських угод дій.

«Очікується, що фізичне відведення озброєння почнеться завтра. Першими відійдуть танки. Для них вже визначені маршрути й полігони зосередження. Вони повною мірою відповідають міжнародним домовленостям і забезпечують можливість маневру у разі порушення режиму припинення вогню протилежною стороною. Крім цього на передовій відпрацьовується складна система заміни танків й артилерії на ПТУРи. По новому визначаються сектори стрільби, удосконалюється система оповіщення – робиться все необхідне, щоби не знизити вогневу міць», – зазначає спікер.

За його даними, з відводу озброєння на Луганщині (в командуванні сектора «А» обіцяють, що зроблять це швидше, ніж за 14 діб) розпочнеться почергове відведення бронетехніки та озброєння в секторах «С», «Б» і «М».

Нагадаємо, лідери країн «Нормандського формату» на переговорах в Парижі домовилися, що відведення легких озброєнь має відбуватися 41 добу. Тим часом спостерігачі Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ за допомогою безпілотного літака виявили кілька місць базування важкої техніки угрупування «ДНР» на північний схід від Маріуполя.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ