Президент Росії Владімір Путін зустрівся з Державним секретарем Сполучених Штатів Америки Джоном Керрі. Глава російської держави прийняв гостя зі США в сочинській резиденції, повідомляє сайт Кремля.

Держсекретар США прибув на зустріч із Путіним після переговорів з міністром закордонних справ Росії Сєрґєєм Лавровим, які, за словами останнього, пройшли «чудово». Сам Керрі за підсумками двох зустрічей вказав, що на переговорах з Путіним і Лавровим були «відверті дискусії». Про це американський дипломат написав у своєму Twitter. «Були відверті дискусії з президентом Путіним і міністром Лавровим за ключовими темами, таким як Іран, Сирія та Україна», – написав він.

Joinfo.ua повідомляє, що Лавров під час зустрічі намагався «задобрити» свого американського колегу краснодарськими помідорами й картоплею, яку нібито виростили з коренеплодів, привезених раніше Керрі. Глава Держдепу натяку не зрозумів і у відповідь презентував Лаврову перелік цитат російських ЗМІ, які не відображають «реальний потенціал масштабних російсько-американських відносин», наголосивши при цьому, що ці самі відносини «потребують поліпшення».

У дипвідомстві РФ повідомили, що Керрі відвезе до Вашинґтона подарунок від Лаврова – футболку з символікою «Перемоги». Переговори Лаврова й Керрі тривали близько 4 годин.

Як повідомлялося, у Держдепартаменті США раніше заявили, що візит Керрі є «частиною постійних зусиль США щодо підтримки прямих контактів з високопоставленими російськими чиновниками і доведення чітких поглядів США».

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ