Порошенко підтримав Мінські домовленості попри різку критику експертів і низки політиків
Порошенко підтримує так звані Мінські домовленості попри різку критику експертів і низки політиків

23 жовтня Президент України Петро Порошенко під час інтерв’ю українським телеканалам різко розкритикував противників так званих Мінських домовленостей.

«Той, хто пропонує скасувати «Мінські домовленості», повинен запропонувати альтернативу. Альтернативи дві: військове вирішення конфлікту і відкритий наступ на РФ. Я прошу порівняти військові бюджети та можливості, прошу взяти на себе відповідальність за майбутні жертви», – заявив Порошенко.

Також він наголосив, що ті політичні сили, які пропонують відмовитися від окупованих територій в обмін на мир, будуть розчаровані.

«Ці політичні сили та їх прихильники, які проти Мінських домовленостей, не отримають ні миру, ні територій. Тому ці заяви абсолютно безвідповідальні», – зауважив глава держави.

Крім того, він спростував чутки про те, що Україну намагаються фактично обміняти на Сирію.

«Є ще один міф, що хтось на нас тисне, хтось викручує руки, хтось намагається обміняти Україну на Сирію. Пам’ятаєте, скільки в нас було цих чуток? На сьогодні я чітко наголошую, що Україна абсолютно самостійна в процесі ухвалення рішень і я ніколи нікому тиснути ні на себе, ні на Україну не дозволю», – підкреслив Президент.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ