Врятована вівчарка Аліса
Врятована вівчарка Аліса

Бійці батальйону особливого призначення «Січ» врятували та вивезли з селища Піски німецьку вівчарку, яка прибилася до них, вочевидь, після знущань російських терористів. Розповідь про врятовану вівчарку «Алісу» виклала на своїй сторінці у Facebook Ірина Далріна.

Такою наші військові зустріли Алісу
Такою наші військові зустріли Алісу

«На наші позиції в Пісках прибилась вівчарка. Розмальована вандалами, голодна, контужена. В її втомлених очах згасало життя… «Січовики» ділились з нею своїми пайками, піклувались про неї. Назвали її Алісою, бо вона майже не чула і весь час перебувала в своєму світі тиші, в світі своїх переживань, наче Аліса в країні чудес», – розповідає Далріна.

За її словами, кожного разу, коли приїздила машина в Піски, собака забігала до автомобіля, наче розуміла, що це єдиний шлях втекти з місця війни туди, де не має пострілів, вибухів та болючих згадок про пережите.

Аліса шукає порятунку
Аліса шукає порятунку

«Вивезти її змогли не відразу, то машина була завантажена вщент, то смерділо розлитою соляркою, то обстріл був занадто сильний… Але її вивезли. І тепер Аліса в безпеці. З її шерсті зрізали образливий напис, її викупали та відігріли… Вона вірно ходить поруч за своїми рятівниками, вона поправилась і в неї з’явився блиск в очах», – завершила Далріна.

Врятована Аліса
Врятована Аліса

Нагадаємо, що 12 червня 2015 року виповнюється рік від створення батальйону особливого призначення МВС України «Січ».

Інформаційний Акцент

 

БЕЗ КОМЕНТАРІВ