За час конфлікту на Донбасі було вбито більш ніж 9 тисяч осіб, поранено понад 21 тисячі людей
За час конфлікту на Донбасі було вбито більш ніж 9 тисяч осіб, поранено – понад 21 тис. людей

Жертвами конфлікту на Донбасі стали 9 тис 167 осіб, поранено 21 тис. 44 людини. Про це йдеться в доповіді про дотримання прав людини в Україні Управління верховного комісара ООН з прав людини, передає Інтерфакс-Україна.

«Загалом за період з середини квітня 2014 року до 15 лютого 2016 року УВКПЛ зафіксовано в зоні конфлікту на сході України 30 тис. 211 постраждалих (з числа цивільних осіб, членів ЗС України і членів збройних формувань). З них 9 167 були убиті, а 21 044 – поранені», – йдеться в документі.

Крім того, у зоні конфлікту на сході України проживають близько 3 млн осіб, зазначається в доповіді про дотримання прав людини в Україні Управління верховного комісара ООН з прав людини.

«Близько 3 млн людей живуть у районах, безпосередньо охоплених конфліктом (2,7 млн. – у районах, підконтрольних незаконним збройним формуванням, 200 тис. – поблизу лінії зіткнення, підконтрольній Україні)», – йдеться в документі.

Крім того, уряд України зареєстрував 1,6 млн. внутрішньо переміщених осіб, які полишили свої будинки в результаті конфлікту. З них від 800 тис. до мільйона осіб проживають на території, підконтрольній Україні.

За даними Депжприкордонслужби України, щодня від 8 до 15 тис. осіб перетинають лінію пертину через 6 блокпостів, три з яких контролює Україна, три – самопроголошена «ДНР».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ