Донбас
Близько 2 мільйонів громадян України були змушені тимчасово залишити свої домівки

За два роки проведення АТО на Донбасі бойовики спільно з російськими військовими вбили близько 10 тисяч українців, ще 20 тисяч громадян поранено. Про це заявив перший заступник секретаря РНБОУ Михайло Коваль, передає Укрінформ.

Таку заяву він зробив під час засідання Міжпарламентської асамблеї Верховної Ради України, Сейму Литовської Республіки, Сейму і Сенату Республіки Польща.

«Вже більше двох років наша країна є ціллю російської агресії. За цей час бойовики та їхні російські господарі вбили 10 тисяч українців, понад 20 тисяч поранено», – сказав він.

Крім того, Коваль нагадав, що близько 2 мільйонів громадян України були змушені тимчасово залишити свої домівки.

Нагадаємо, станом на 15 лютого 2016-го на вільній частині України зареєструвалися 1 млн. 725 тис. 893 переселенці або понад 1,364 млн. сімей із Донбасу та Криму.

Водночас, за даними ЮНІСЕФ, близько 580 тисяч дітей на Сході потребують допомоги і понад 230 тисяч дітей були змушені залишити свої будинки. Приблизно одна з п’яти шкіл і дитячих садків у регіоні були пошкоджені або зруйновані, близько 300 тисяч дітей потребують допомоги, щоби продовжити свою освіту.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ