Ситуація в зоні карабаського конфлікту різко загострилася в ніч проти 2 квітня 2015 року
Ситуація в зоні карабаського конфлікту різко загострилася в ніч проти 2 квітня 2015 року

Азербайджан і Вірменія 10 квітня обмінялися тілами військовослужбовців, які загинули під час бойових зіткнень у Карабаху на початку квітня. Про це повідомляє Інтерфакс-Азербайджан з посиланням на Державну комісію країни з питань громадян, які потрапили в полон, перебувають у заручниках або їх вважають зниклим безвісти.

«Згідно з досягнутими домовленостями, 10 квітня на лінії зіткнення азербайджанських та вірменських збройних сил відбувся обмін тілами загиблих в ході останніх бойових дій», – наголошується в повідомленні Держкомісії.

Обмін здійснювали за посередництва Міжнародного комітету Червоного Хреста (МКЧХ) і ОБСЄ.

Нагадаємо, ситуація в зоні карабаського конфлікту різко загострилася в ніч проти 2 квітня. Почалися бойові дії із застосуванням авіації та артилерії. Сторони домовилися про режим припинення вогню 5 квітня, але вже на наступний день обмінялися звинуваченнями в порушенні перемир’я.

Раніше сторони конфлікту порахували свої втрати з початку квітня, коли ситуація в Нагірному Карабаху різко загострилася. Збройні сили Азербайджану за час бойових дій втратили 31 військовослужбовця. Невизнана Нагірно-Карабаська республіка озвучила загибель 29 солдатів з початку квітня.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ