КНДР і Південна Корея вирішили прикордонний конфлікт
КНДР і Південна Корея вирішили прикордонний конфлікт

КНДР і Південна Корея за підсумками двосторонніх переговорів досягли домовленості про зниження рівня військового протистояння. Сеул зобов’язався припинити мовлення з гучномовців уздовж демілітаризованої зони, а Пхеньян, у свою чергу, висловив жаль у зв’язку з недавніми інцидентами в районі державного кордону, передає NEWSru.com.

Досягнута угода з врегулювання кризи, що склалася на Корейському півострові також передбачає скасування Пхеньяном стану повної бойової готовності для своїх збройних сил. Сторони також домовилися провести в Сеулі та Пхеньяні міжурядові переговори. Ще одним підсумком зустрічі офіційних осіб двох країн стало рішення про взаємне сприяння у возз’єднанні сімей, які були розділені після Корейської війни.

Раніше в понеділок, 24 серпня, президент Республіки Корея Пак Кин Хе заявила, що Сеул не припинить пропагандистське мовлення за допомогою гучномовців в районі кордону двох держав, поки Пхеньян не вибачиться за інцидент з підривом двох південнокорейських солдатів на мінах в демілітаризованій зоні. Таку заяву Пак Кин Хе зробила під час планової зустрічі зі своїми радниками. Водночас вона запевнила, що Південна Корея докладе всіх зусиль для встановлення миру, якщо обидві сторони зможуть зняти напругу в ході двостороннього діалогу.

Раніше в понеділок стало відомо, що Південна Корея розглядає можливість розміщення на своїй території американського стратегічного бомбардувальника B-52 і підводного човна ВМС США з атомною зброєю на борту.

Читайте: На кордоні між двома Кореями гримить артилерія

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ