ГПУ
Сакварелідзе звинуватили в махінаціях

Заступника Генпрокурора Давида Сакварелідзе, а також співробітників Служби безпеки України звинувачують у створенні «штучних доказів» під час затримання скандальних прокурорів-корупціонерів Шапакіна та Корнійця.

Як повідомляють Подробности, інформацію про це підтвердили народні депутати від «БПП» Мустафа Найєм і Сергій Лещенко.

За інформацією Найєма, в махінаціях з доказами проти двох прокурорів звинувачують не лише слідчих команди Сакварелідзе-Касько, але і співробітників СБУ, які брали участь в обшуках і затриманні можливих хабарників.

«Службові особи Генеральної прокуратури України за попередньою змовою зі співробітниками СБУ та працівниками Апеляційного суду м.Києва внесли недостовірні дані в офіційні документи, тим самим створивши штучні докази в кримінальному провадженні», – цитує Найєм документ прокуратури.

Раніше, слідчі провели обшук у заступника керівника Головного слідчого управління ГПУ Володимира Шапакіна та заступника прокурора Київської області Олександра Корнійця без рішення суду. За словами Лещенка, заступники Генпрокурора Юрій Столярчук і Володимир Гузир прийняли це рішення суду як особистий виклик.

«Після цього в.о. прокурора Києва Олег Велендюк дзвонив голові Печерського суду Руслану Козлову і попереджав, що після події надійшла команда активізувати розслідування кримінальних справ за суддям Печерського суду», – написав Лещенко.

Зазначимо, що справу проти людей Сакварелідзе і Касько відкрито за статтею 366 Кримінального кодексу – внесення недостовірних фактів в матеріали кримінального провадження.

«В Єдиному реєстрі досудових розслідувань внесено провадження проти слідчих і прокурорів, які перебувають у підпорядкуванні Давида Сакварелідзе і Віталія Касько. Це ті слідчі, які провели обшуки і знайшли поклади доларів і діамантів у кабінетах і помешканні людей Гузира», – написав Лещенко.

Читайте: «Діамантових» прокурорів відсторонили від роботи, але не звільнили

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ