КПВВ «Чонгар»
В контрольних пунктах в’їзду-виїзду на адмінмежі з тимчасово окупованим Кримом ситуація ускладнилася

Російські окупаційні війська призупинили пропускні операції навпроти КПВВ «Чонгар». Про це повідомляє Державна прикордонна служба України.

Таким чином наразі  в контрольних пунктах в’їзду-виїзду, що розташовані на адміністративному кордоні з тимчасово окупованим Кримом, ситуація ускладнилася.

«Контрольні органи країни-окупанта оформлюють лише тих осіб, які прямують на тимчасово окупований півострів, і  лише через КПВВ «Чаплинка», – йдеться у повідомленні.

Також повністю заблокованим залишається  контрольний пункт «Каланчак», де окупанти не здійснюють пропуск осіб та транспортних засобів в обидва боки.

Нагадаємо, 7 серпня Кримська правозахисна група заявила, що до Керчі з Росії через поромну переправу прибула велика кількість військової техніки. За інформацією очевидців, на залізничному вокзалі 6 серпня стояв цілий склад з військовою технікою. Цього ж вечора велика колона російських військових автомобілів проїхала через житлові мікрорайони на виїзд з міста.

415e608-ke1
Ешелон з військовою технікою на вокзалі

6624e40-ke2На думку експертів, рух військової техніки через райони проживання цивільного населення створює певні загрози, це заборонено нормами міжнародного гуманітарного права.

Заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій Георгій Тука заявив, що обмеження руху на кордоні з окупованим Кримом пов’язане з військовим навчаннями армії РФ.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ