kongres-ssha
У Конґресі США представили проект закону про бюджет на 2017 рік на потреби нацоборони

Сенат і Палата представників Конґресу США офіційно представили узгоджений текст проекту закону про бюджет на 2017 рік на потреби національної оборони. Про це повідомляє сайт Посольства України в США.

«Сума коштів, яку американські законодавці пропонують виділити для надання безпекової допомоги Україні, зокрема, летальних видів озброєнь, у наступному бюджетному році збільшена до 350 мільйонів доларів США із закладених в аналогічному документі на 2016 рік 300 мільйонів доларів США», – йдеться в повідомленні.

Перелік видів допомоги розширено за рахунок включення до нього надання засобів і технічної підтримки для розробки цілісної системи моніторингу державного кордону України, а також допомоги у підготовці штабних офіцерів та вищого військового командування ЗСУ.

Законопроект має бути проголосований Сенатом і Палатою представників найближчими днями.

«Представлений документ свідчить про збереження в Конґресі США високого рівня двопалатної та двопартійної підтримки України у боротьбі з російською агресією», – зазначили в дипвідомстві.

Нагадаємо, у серпні посол США анонсував чергову партію військової допомоги для України. На початку вересня глава Пентаґону Ештон Картер і міністр оборони України Степан Полторак під час зустрічі в Лондоні підписали спільний документ, який створює основу для поліпшення обороноздатності ЗСУ та підвищення ефективності допомоги з боку США у військовій царині.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ