На Одещині викрито військових, які списували і продавали на брухт боєздатну техніку
На Одещині викрито військових, які списували і продавали на брухт боєздатну техніку

В Одеській області минулого тижня викрито схему, яку використовували військові службові особи для списання і продажу на брухт боєздатної техніки.

Як повідомили у прес-службі Військової прокуратури Південного регіону, встановлено, що командир однієї з військових частин Національної гвардії сфальсифікував документи, що стосуються бойових втрат військової техніки та зброї, які застосовували в зоні проведення антитерористичної операції. Метою підробки є списання.

«Разом з тим, броньований автомобіль КамАЗ, який нібито був знищений під час мінометного обстрілу, фактично вивезли до однієї з військових частин Нацгвардії в Одеській області. Причому на вантажівці встановлено державний реєстраційний знак з легковика ВАЗ 2106», – повідомили в прес-службі.

Встановлено, що власникам КамАЗу, який надійшов у військову частину з народного господарства в ході мобілізації, виплачено страховку в сумі 150 тис. грн, а сам автомобіль вагою понад 10 тонн планувалося здати на брухт.

Військовою прокуратурою Одеського гарнізону порушено кримінальне провадження за ч.3 ст.410 ККУ (викрадення, привласнення військовослужбовцем військової та спеціальної техніки, а також заволодіння ними шляхом шахрайства або зловживання службовим становищем, вчинені в умовах особливого періоду).

Ця стаття передбачає покарання у вигляді позбавлення волі терміном від 5 до 12 років. Розслідування триває.

Інформаційний Акцент

  • Відірвати тим “офіцерам” яйця та заставити перед строєм їх зіжрати , падлюк !!! Одного не можу зрозуміти , – що, солдати не знають як та мерзота на крові заробляє !? Чи “шальниє пулі” вже не літають !? Як ото уАфгані було, як тільки “офіцер” почав кров’ю торгувати – так звідкіля не взялась шальна куля й знайшла тварюку !!! Тільки так хлопці треба їх “виховувати” ….