У Росії з'явилися Військово-космічні сили
У Росії з’явилися Військово-космічні сили

У Росії з 1 серпня згідно з указом президента країни до виконання поставлених завдань приступив новий вид військ – Повітряно-космічні сили (ПКС). Про це повідомляє «РІА Новости» з посиланням на заяву міністра оборони країни Сергія Шойгу, яку він зробив у понеділок, 3 серпня.

За його словами, формування ПКС шляхом з’єднання Військово-повітряних сил і Військ повітряно-космічної оборони є оптимальним варіантом вдосконалення системи повітряно-космічної оборони. «Тепер під єдиним керівництвом об’єднані: авіація, війська протиповітряної та протиракетної оборони, космічні сили та засоби Збройних сил», – сказав Шойгу.

«Це дозволяє, в першу чергу, зосередити в одних руках всю відповідальність за формування військово-технічної політики з розвитку військ, які виконують завдання в повітряно-космічній сфері, по-друге, за рахунок більш тісної інтеграції підвищити ефективність їх застосування, по-третє, забезпечити поступальний розвиток системи повітряно-космічної оборони країни», – додав він.

Повітряно-космічні сили складатимуться з Військово-повітряних сил, Протиповітряно-протиракетної оборони та Космічних військ.

Нагадаємо, президент РФ Владімір Путін заявив про відсутність у Росії наміру становити загрозу для будь-яких країн. Разом з тим, Путін зазначив, що зараз активно зміцнюються стратегічні ядерні сили, підрозділи військово-космічної оборони, суттєво зріс бойовий потенціал практично всіх видів і родів військ.

Читайте: Росія демонструє «військову міць»: в РФ розбився п’ятий фронтовий бомбардувальник за місяць

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ