Злітно-посадкова смуга донецького аеропорту
Злітно-посадкова смуга донецького аеропорту

Злітно-посадкову смугу донецького аеропорту було нереально знищити. Про це 26 травня в ефірі 5-го каналу розповів «кіборг», заступник командира взводу 2-го батальйону 95-ї аеромобільної бригади Іван Трембовецький з позивним «Юнга».

«Злітно-посадкову смугу нереально було знищити. Вона була недавно побудована за всіма новими методами. Там, якщо я не помиляюся, 4 метри бетону. Вона була трошки пошкоджена. В принципі, за місяць-півтора її можна відремонтувати, і військово-транспортна техніка зможе здійснювати там посадки», – зазначив військовий. Військовий підкреслив: якщо в Луганську підірвали аеропорт, який утримували, то тут це неможливо було зробити.

Нагадаємо, раніше в Мережі з’явилося нове відео злітно-посадкової смуги Донецького аеропорту, датоване 30 квітня 2015 року. На представлених кадрах не видно серйозних ушкоджень злітної смуги після масштабних боїв за аеродром. У січні у Міноборони України повідомляли про підрив злітної смуги, здійснений бойовиками під час боїв за аеропорт.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, українські військові залишили аеропорт Донецька. Його оборона тривала з 26 травня 2014 до 22 січня 2015 року – 236 діб.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ