ЗСУ військові
ЗСУ військові

До редакції видання Інформаційний Акцент звернувся мобілізований військовослужбовець Марк Задорожний із проханням опублікувати його звернення до Генерального прокурора України. Йдеться про неналежне харчове забезпечення особового складу військової частини А3783, ненадання солдату медичної допомоги та погрози розправи з боку керівництва. Вояк був змушений звернутися до преси, адже керівництво відмовилося відпускати його за межі розташування для надсилання цих листів поштою.

За словами вояка, він вичерпав усі можливі варіанти розвʼязання конфліктних ситуацій у межах статуту. Також звертався на урядову гарячу лінію. Нині ж просить втручання у Генпрокурора. Зокрема, Задорожний інформує, що підрозділ у кількості 27 осіб отримав лише 10 сухпайків під час здійснення передислокації із Маріуполя 20 листопада 2015 року.

Заява Генпрокурору
Заява Генпрокурору

«Прошу вжити заходів для притягнення до відповідальності командира, який не забезпечив належне харчування особового складу і тим сприяв погіршенню боєздатності військового підрозділу», – йдеться у заяві військовослужбовця.

Крім того, за словами солдата, він на очах усього строю 17 грудня отримав погрози від підполковника Загорулька.

Заява. Погрози
Заява. Погрози

«Прошу вжити заходів для гарантування моєї безпеки та притягнення до відповідальності підполковника Загорулька», – ідеться у зверненні.

Ще однією причиною для звернення до Генпрокурора стала відмова підполковника Кукузя у наданні Задорожному медичної допомоги. Задорожний потребує лікування хребта, однак не отримав медичної допомоги.

Заява. Меддопомога
Заява. Меддопомога

«Прошу вжити заходів для гарантування мого права на медичну допомогу та для притягнення зазначеного посадовця», – звертається Задорожний до Шокіна.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ