Військових строкової служби можуть позбавити надбавок

Уряд вирішив скасувати надбавку військовим строкової служби
Уряд вирішив скасувати надбавку військовим строкової служби

Кабінет Міністрів запропонував Верховній Раді скасувати надбавку військовим строкової служби, які не беруть участь в АТО. Відповідний проект постанови зареєстрований у Раді 18 вересня, повідомляє Українська правда

Документ пропонує скасувати норму про «встановлення на особливий період розміру грошового забезпечення військовослужбовців строкової служби на рівні відповідної категорії військовослужбовців контрактної служби».

У пояснювальній записці вказується, що на 2015 рік для виплат зарплат строковикам на рівні контрактників треба витратити 715 млн. грн. для всіх силових відомств. Як відомо, ця надбавка була запроваджена у травні 2014 року на період проведення антитерористичної операції.

Нагадаємо, 25 липня у Генштабі заявили, що сьома хвиля мобілізації в Україні цього року не планується, але її можуть оголосити у випадку серйозної ескалації конфлікту на Донбасі. У серпні в Міноборони визнали, що план із шостої хвилі мобілізації бійців у ЗСУ був виконаний не більше ніж на 50 відсотків, проте частково це пов’язано з тим, що відбір був жорстким. 11 вересня міністр оборони України Степан Полторак повідомив, що на сьогодні немає необхідності у черговій хвилі мобілізації.

Читайте: Президент хоче армію зі сформованих особистостей: вік призовників збільшать до 20 років

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ