Уряд вирішив скасувати надбавку військовим строкової служби
Уряд вирішив скасувати надбавку військовим строкової служби

Кабінет Міністрів запропонував Верховній Раді скасувати надбавку військовим строкової служби, які не беруть участь в АТО. Відповідний проект постанови зареєстрований у Раді 18 вересня, повідомляє Українська правда

Документ пропонує скасувати норму про «встановлення на особливий період розміру грошового забезпечення військовослужбовців строкової служби на рівні відповідної категорії військовослужбовців контрактної служби».

У пояснювальній записці вказується, що на 2015 рік для виплат зарплат строковикам на рівні контрактників треба витратити 715 млн. грн. для всіх силових відомств. Як відомо, ця надбавка була запроваджена у травні 2014 року на період проведення антитерористичної операції.

Нагадаємо, 25 липня у Генштабі заявили, що сьома хвиля мобілізації в Україні цього року не планується, але її можуть оголосити у випадку серйозної ескалації конфлікту на Донбасі. У серпні в Міноборони визнали, що план із шостої хвилі мобілізації бійців у ЗСУ був виконаний не більше ніж на 50 відсотків, проте частково це пов’язано з тим, що відбір був жорстким. 11 вересня міністр оборони України Степан Полторак повідомив, що на сьогодні немає необхідності у черговій хвилі мобілізації.

Читайте: Президент хоче армію зі сформованих особистостей: вік призовників збільшать до 20 років

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ