372812041
Цього року на фінансування Міністерства оборони України спрямували 55,6 млрд. гривень

Рада національної безпеки і оборони України розглянула оборонний бюджет країни на 2017 рік. Він складатиме понад 129 мільярдів гривень, повідомила прес-служба РНБОУ.

«За результатами розгляду Кабінету Міністрів України доручено у межах Державного бюджету на 2017 рік забезпечити фінансування сектору безпеки і оборони відповідно до Стратегії національної безпеки на рівні не менше 5% ВВП, що відповідно до макропоказників, затверджених урядом, складатиме понад 129 мільярдів гривень», – йдеться у повідомленні.

Також на засіданні затвердили за основу комплекс заходів із протидії гібридним загрозам та основні заходи державної політики з відвернення загроз державному суверенітету та відновлення територіальної цілісності України.

РНБОУ знову збереться наприкінці тижня, щоби розглянути питання корекції Державного оборонного бюджету з метою збільшення видатків на сектор безпеки і оборони на поточний рік.

Нагадаємо, на фінансування Міністерства оборони України 2016 року витрачено до 55,6 млрд. гривень. Зокрема, на забезпечення діяльності Збройних Сил України і для підготовки військ – 42,6 млрд. грн. На медичне лікування, реабілітацію особового складу ЗСУ та ветеранів бойових дій в бюджеті-2016 передбачено 1,5 млрд. гривень.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ