В Україні може з’явитися військовий підрозділ із вихідців з Криму
В Україні може з’явитися військовий підрозділ із вихідців з Криму

Народний депутат України з фракції «Блок Петра Порошенка», уповноважений Президента у справах кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв пропонує створити військовий підрозділ із вихідців з Криму. Про це він сказав напередодні під час виступу в парламенті Італії, повідомляє сайт «БПП».

Джемілєв повідомив, що з моменту анексії півострів залишили 35 тис. людей, з яких більше половини – кримські татари. Вони виїжджають переважно в західні регіони України, хоча Меджліс радить кримськотатарському населенню концентруватися у межах Херсонської області. З одного боку, це допомогло б посилити українську присутність на кордоні з Кримом, а з іншого – людям потім легше буде повертатися на батьківщину, вважає він.

«У нас з’явилася ідея створити військовий підрозділ із дислокацією в Херсонській області, який би складався із вихідців з Криму, не лише кримських татар. Президент Порошенко не заперечує. Нині триває обговорення, якій структурі він буде підпорядкований: Національній гвардії чи Міноборони. Адже так чи інакше, Крим буде звільнений, це лише питання часу. У звільненому Криму не буде по-старому: тамтешні військові частини матимуть і поліцейські функції», – зазначив депутат.

За його словами, попри тотальну дезінформацію та «промивання мізків» членам Меджлісу з боку російських агентів, переважна більшість кримських татар залишаються на проукраїнських позиціях. Місцевій владі вдалося переманити на свій бік лише трьох із 33 членів Меджлісу, зазначив він. Щоби протидіяти зомбуванню кримських татар, їм допомагають із облаштуванням супутникових антен і працюють над запуском радіостанції «Майдан», додав Джемілєв.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, Джемілєв переконаний, що Україна має продовжувати економічну блокаду анексованого півострова. На його думку, абсурдно «годувати окупантів своїм коштом», адже про забезпечення Криму тепер має дбати Росія.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ