Віктор Чумак, народний депутат України
Віктор Чумак, народний депутат України

UPD. Оновлюю: речниця Юрія Луценко, Лариса Сарган спростовує цю інформацію і говорить — що мова йде про засідання фракції у суботу. Хай так, але все інше не спростовується.

Отже, з’явилася інформація, що позачергове засідання може відбутися у суботу. Почався обзвін фракційних депутатів із запитанням: де ви і чи зможете бути?

Така терміновість може бути пов’язана тільки із зміною прем’єра. Чому терміново в суботу, а не у вівторок? Бояться, що до вівторка або діючий, або потенційний прем’єр передумають? )

Усі обговорюють можливе прізвище нового прем’єра. Мене про це питають журналісти по декілька разів на день. Але я не бачу жодної різниці в зміні прізвища, якщо не зміниться спосіб ухвалення державних рішень.

Якщо, як і раніше, всі рішення будуть прийматися «стратегічною радою» на Банковій, тільки замість Арсенія Яценюка туди буде ходити Наталія Яресько, — яка різниця?

Якщо, як і раніше, парламент залишатиметься поза системою їхніх ухвалень — політична криза не припиниться. Запалення просто піде углиб. Тимчасово. То яка різниця?

Якщо, як і раніше, біля міністрів будуть приставлені «дядьки-смотрящіє» від кононенків — мартиненків — грановських, то яка різниця?

А ця політична система «заточена» саме під такий, неформальний спосіб ухвалення рішень. То яка тоді різниця?

Саме для цього колишня та діюча Верховна Рада обиралась за виборчим законом Віктора Януковича.  Чи ми забули —  хто і для чого повернув змішану виборчу систему? І хто та для чого цю систему сьогодні захищає?

Джерело: Віктор Чумак

БЕЗ КОМЕНТАРІВ