Віктор Лешик, журналіст
Віктор Лешик, журналіст

Скажу про речі серйозні та професійні. Російські керманичі після поразки у холодній війні зробили дуже серйозні висновки. І серед головних: інформація, а точніше її контекстне тлумачення, має таке ж значення, як і ядерна зброя. І у час, коли на Заході згортали фінансування «Радіо Свободи», «Німецької хвилі», «Голосу Америки», Кремль інтенсивно скуповував через «Газпроммедіа» теле- і радіостанції, розгортав зарубіжні мережі RT, РТР-планета…

І от результат: навіть американські журналісти беруть звідти…ні… не саму інформацію, а її тлумачення. І уже за словами «Вашингтон пост» «Моторолу» вбили не хто інші, як українські нацисти.

У мене немає надії ані на президента, ані на його кума Стеця. Два роки показали, що вони не розуміють навіщо, крім піару, існують ЗМІ. Але ж у цій Верховній Раді, як ніколи, багато моїх колег. Вони ж мають зрозуміти, що і зараз і у тривалій перспективі пропагадистські ЗМІ важливіші навіть більше, аніж гранатомети і БТР.

Чому? Та тому що врешті-решт зброю можна отримати і з американського воєнторгу, а створення інформаційної моделі для українського інтересу ми ніде не купимо, його можна лише продукувати, об’єднавши професіоналів і кошти не за родинною ознакою, а за ознакою професійної ефективності.

Джерело: Viktor Leshyk

БЕЗ КОМЕНТАРІВ