Віктор Лешик, журналіст
Віктор Лешик, журналіст

Там усі пророцтва про Україну. У «Міфах Древньої Греції». Як кмітливий Ясон переміг військо, що постало із зубів дракона? Камінь у середину того війська кинув і серед його воїв зчинилася грандіозна бійка. Чи не про наші е-декларації цей міф часом? От уже в ФБ лунають погрози: от прийде річниця Майдану, покажемо… Що покажемо? Що тактика Ясона для примітивних соціумів актуальна?

Згадайте не тільки лютий 2014 року, а й три довгих місяців безсловесного стояння – толком і сформулувати не могли чого хочемо: чи міліцію покарати чи в ЄС вступити? Що буде після чергового вуличного бунту і хто береться пророкувати щось добре?

Я вважаю, що автори і проштовхувачі е-декларування роблять добру справу. Вони вмикають світло правди (хоча б відносно) там, де завжди панували маніпуляції і словоблуддя.

Якщо олігархічні ЗМІ цього не зробили і не роблять, хай буде у такий спосіб. Але світло потрібне не для того щоб прицільно кинути камінь, а щоб нарешті зерно від полови відділяти – позбавити демагогів і багаторічних брехунів морального права розпатякувати від імені народу, який живе зовсім в іншій реальності, аніж володарі колекцій мерседесів. І головне – відновлювати довіру між людьми. Не поглиблювати ворожнечу, а відновлювати довіру шляхом свідомої селекції.

Джерело: Віктор Лешик

БЕЗ КОМЕНТАРІВ