Віктор Лешик, журналістЧим далі від подій осені 2013 – зими 2014 року, тим виразніше через кулісу проступають дійові особи та їхня роль. З усією очевидністю ЕС НІКОЛИ не хотів ніякої асоціації з Україною. Тому і умови асоціації були виписані так, що тільки відчайдух пішов би на їхнє укладання. Однак, і того замало – не звільните Тимошенко, нічого не підпишемо, ну, тіпа «Принципи убер алес».

Після того, як у Вільнюсі Янукович відмовився підписувати Угоду про асоціацію, очевидно розчарованим запам’ятав лише литовського президента… Решта виглядала цілком респектабельно спокійною. Стався гучний скандал поміж США та ЕС, він навіть нецензурно вилився у публічну площину. Фактично міністрів ЗС Франції та Німеччини американці змусили їхати в лютому 2014 року в Київ і виправляти косяки. Виправляли, звісно, на користь збереження влади Януковича, який був (!!!) проти підписання угоди про Асоціацію. А потім були Мінські угоди, які інакше як угодовством агресору назвати важко.
Вчорашнє визнання Німеччиною подій 1915 року геноцидом проти вірмен уже привело до відкликання посла Туреччини з Берліна. Очевидно, що США сватає своїх союзників Стамбул і Київ в ЕС, але старі європейці вперто саботують і погрожуть розвалом ЕС.

Джерело: Viktor Leshyk

БЕЗ КОМЕНТАРІВ