Віктор Лешик, журналіст
Віктор Лешик, журналіст

Уже кілька днів під враженням інтерв’ю, що його дав Клімкін (МЗС) для DW.

По-перше, дивує, як таке могло статися, щоби Порошенко комусь замість себе дозволив давати подібне інтерв’ю. Талейран і Кісінджер у нас тільки він, ну, ще Леонід Данилович, якщо у Мінську.

По-друге, манера міністра країни, яка потерпає від агресії, напевно, має бути зовсім іншою – цей незворушно пихатий тон, ця втомлена від державних справ рука…

І по-третє, повна неспроможність гідно відповісти аргументами на аргументи і статистику. Це, зауважте, в інтелектуальному відомстві.

Згодом, прагнучи поправити імідж, Клімкін пішов колядувати по українських телеканалах: вивчаємо можливість виходу з СНД (а ми туди і не входили, бо не ратифікували у ВР статут СНД); зовсім не проти візового режиму, а може підемо і на більше (наприклад, угоду про дружбу з РФ від 97 року скасують)…

Ганебна кадрова політика, управлінська практика Президента дає свої гнилі плоди… Кажуть, критикувати в час війни керівництво держави – працювати на руку ворогу. А ставити на найважливіші ділянки державної роботи в час агресії пихатих ідіотів – це, мабуть, запорука перемоги?

Джерело: Viktor Leshyk

БЕЗ КОМЕНТАРІВ