Віктор Лешик, журналіст
Віктор Лешик, журналіст

Ви ще не читали інтерв’ю свіже голови Єврокомісії Жан-Клода Юнкера (Euronews)? А даремно. Офіційний очільник ЄС фактично повернув Росії статус наддержави, розкритикувавши позицію Обами, який визнавав її лише «впливовою регіональною країною».

З усією очевидністю простежується намагання бюрократів ЄС використати амбіції Кремля проти агресивного ісламського фундаменталізму, який жене хвилі еміграції в Європу. Особливо це стає актуальним на фоні заяв Дональда Трампа-кандидата про згортання зовнішньо-політичної активності США. А Європа без парасольки довго не може.

До речі, уже щось подібне було, коли європейські буржуа вочевидь і таємно підігрівали і підгодовували амбіції Адольфа Гітлера та його НСДАП. Тоді буржуа страшенно боялися комуністів, серед керівництва яких у СРСР і Комінтерні був досить чималий процент євреїв. Руками німецьких фашистів європейські праві прагнули викорчувати червону чуму і непомітно для себе виростили чуму коричневу, яка заполонила фактично усю континентальну Європу.

Джерело: Viktor Leshyk

БЕЗ КОМЕНТАРІВ