Віктор Лешик, журналіст
Віктор Лешик, журналіст

Петро Порошенко нещодавно поскаржився на брак кваліфікованих кадрів. Скажу по секрету — їх завжди і всюди бракує. А якщо ти включаєш у державному управлінні програму альфа-самця (усі пі**раси, тільки я — Д’Артаньян), то глухне і мертвіє процес появи кваліфікованих кадрів.

А навіщо вчитися — упиратися, відмовляти собі в задоволеннях молодості? Головне ж — гарно прилаштуватися за правильним альфа-самцем і бути завжди під рукою… Пишу, а перед очима встає і присідає діючий спікер ВР — Володя Гройсман.

Укотре перечитав його біографію. З молодих нігтів весь у комерції. Освіту повноцінну отримувати було ніколи. Не було ще й 30-ти, як дорослі дяді посунули на посаду мера Вінниці.

Віце-прем’єр-децентралізатор з нього був ніякий. Видно, за це підвищили до спікера. Говорити українською толком не вміє, регламентом крутить, як наперсточник, законів не знає. Все зробив, щоб Верховна Рада стала м’якою і готовою у будь-який момент…

Зараз у ВР — цілковитий колапс. І на повному серйозі серед рецептів подолання колапсу — зробити Володю Гройсмана прем’єр-міністром…

Заслужив. І в нього навіть тіні сімніву немає, що достойний. І якщо дуже попросять, то: «Я не могу вообще ничего исключать в этой жизни».

Гройсман Порошенко Гройсман 1

БЕЗ КОМЕНТАРІВ