Віктор Лешик, журналіст
Віктор Лешик, журналіст

Навіть друзі-інтелектуали не розуміють, чому люди обурюються через свіжі обмеження на продаж алкоголю у Києві. Як людина з 10-річним стажем абсолютної тверезості маю право на цей коментар.

Справа не в алкоголеві, справа в тому, що влада, знову нічого не створюючи і не даючи, забирає. Позбавляє права дорослу людину купляти те, що вона за свої чесно зароблені гроші хоче.

Знаю, що адептів заборон у нас не менше, аніж у Московії –  злочинність росте, треба щось же негайно заборонити… Знаю, що у багатьох протестанських, мормонських, мусульманських та інших країнах діють обмеження на алкоголь… Про їхні результати вчені кримінологи, демографи, соціологи, лікарі сперечаються десятиліттями.

А істина конкретна –  у нашої влади (не у Фінляндії, не в Юті, не в Дубаях… а саме у нашої) за століття виробився рефлекс: «запретіть-забрать-посадіть»… І коли ці інстинкти «азіатчини» зустрічаються з жадобою обивателя «та наведите уже, наконец-то, порядок», на наших землях ростуть гулаги та бабині яри… Тільки попусти…

Джерело: Viktor Leshyk

БЕЗ КОМЕНТАРІВ