Віктор Лешик, журналіст
Віктор Лешик, журналіст

Для прогресу я запропонував би провести шестикутний круглий стіл між політбогемою. Не круглий, як пропонує спікер Володимир Гройсман, а шестикутний. Бо круглі (й це показує вся наша історія) завжди кругленько закінчуються, приблизно так 00000000000000000…

Тривалий час до моїх посадових обов’язків належав кадровий відбір. Я шукав людей із мінімальною радянською ментальністю. І жахався таких, у яких цей показник сягав 100 відсотків.

Головний індикатор совка був у тому, що совочок він такий — як Леонід Макарович Кравчук. Гарно-мудро все пояснить і напустить максимум страху. Аби, не дай Боже, не зробити чогось протизаконного чи такого — про що люди можуть не так подумати.

Особливо це яскраво проявлялося серед юристів. Адже вони навчені були контролювати й забороняти. І коли ти в комерційній структурі ставив завдання: як у країні, де практично все заборонено і все треба погоджувати, заробляти гроші, — ці бідолохи перетворювалися на цілковитих нікчем.

У нас і досі страшенно багато при владі, в політиці, серед політологів, серед та званого олігархічного бізнесу совка, який не здатен мислити креативно, вільно, несподівано. Якщо хтось іще не прочитав протоколів засідання РНБО щодо Криму від 28.02 2014 року, гляньте. Просто апофеоз політичної, юридичної, військової нікчемності.

І тому ніякі круглі столи нічого нікому не дадуть. Посповзаються премудрі карасі й лякатимуть один одного щукою.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ