Віктор Лешик, журналіст
Віктор Лешик, журналіст

Грузинам відклали безвізовий режим. Можливо, що відкладуть і для нас, зрештою, міністр МЗС Франції уже прямо про це заявив.Така політична ситуація в ЕС.

Напередодні референдуму щодо виходу Великої Британії з ЕС політики робитимуть все, щоби кількість прибічників виходу не збільшилась. Це зрозуміло в контексті масштабної міграційної кризи. Не зрозуміло інше – навіщо так активно сваритися ЕС з Турцією? Кемерон проявив свій далеко не англійський гумор, коли заявив: турки вступлять в ЕС в 3000 році.

Німці збираються розглядати сторічний геноцид вірмен турками (тут політична ситуація не заважає). Ердоґан уже прямим текстом заявляє: за таких підходів у европейській політиці міграційна криза буде тільки наростати… З кожним днем все більше розумію емоційну оцінку Нуланд своїх европейських колег: «Fuck the EU».

І, наостанок, за усталеною японською традицією, про головне: ЕС активно впирається намірам США укласти угоду про зону вільної торгівлі. Для ЕС США були і лишюється серйозним макроконкурентом в економіці. Европейцям подобається США в ролі поліцейського планети і ядерної парасольки. Та на думку багатьох европейських політиків з цією роллю добре може впоратися і Росія…

Джерело: Viktor Leshyk

БЕЗ КОМЕНТАРІВ