Віктор Лешик, журналіст
Віктор Лешик, журналіст

Є такий філософсько-кумедний вислів: за деревами лісу не бачить. Тобто певна людина не здатна на комплексне аналітичне бачення. Мені про наші танцюльки з реформами теж інколи хочеться сказати: реформи не дають позитивного результату, тому що у реформаторів не існує ПОЛІТИКИ РЕФОРМ.

До прикладу, наше паливне міністерство гордо заявляє: невдовзі ми відмовимося від газу при генерації е-енергії та перейдемо на тверде паливо (читай: вугілля з Донбасу). Ну, по-перше, як у тому сільському анекдоті: «Мамо, а воно шо ваше? Той Донбас».

А по-друге, керівник МВФ Крістіна Лаґард висловлює намір у зв’язку з глобальним потеплінням не давати кошти на субсидії е-е і тепла, що вироблено на ТВЕРДОМУ ПАЛИВІ. Не вловлюєте протиріччя?

Це дурня на глобальному рівні. На рівні обивателя паніка – люди шукають чим замінити дорогу е-е. Включився і я в це. Маю намір задіяти в роботі два насоси для води по 600 ват кожен.

Думав купити солярні набори, щоби сонячну енергію використати. Мама рідна, це коштує 40 тисяч гривен – у кілька разів більше, аніж такі набори коштують у тій же Європі. Та негайно треба знімати усі митні побори і оподаткування з продажу цих наборів!!! Однак не те що «не печено, ще й тісто не заквашено».

Джерело: Viktor Leshyk

БЕЗ КОМЕНТАРІВ