Віктор Лешик, журналіст
Віктор Лешик, журналіст

Це страшна хвороба. Юзери інтернету називають її піареєю. Тобто більш консервативно: все, що публічна особа не робить — усе це лише для свого власного вихваляння і возвеличення.

От взяти один з недавніх днів президента: покладяння вінка біля памятника героям Крут, виступ перед курсантами в училищі, відкриття у Рівному сервісного центру, відкриття в області нової лікарні, зустріч із енергетиками. Ви ще будете захоплюватися тим, що Петро Порошенко працює до третьої години ночі? А коли ще, коли вдень піар-піар-піар?

І це ще не так страшно. Страшне в іншому. Порошенко, як і всі його попередники, тупо зачищає політичний простір аби (не дай Бог) не з’явилася йому альтернатива. Так це робив Леонід Кучма і вибори звів у 2004 році до бандита та патологічного брехуна-блазня…

Геннадій Корбан, Семен Семенченко, Ігор Мосієнко, зять Яроша, тисячі воїнів із добробатів — точно не ангели… Але чому вони на прицілі, а регіонали і безсоромні грабіжники бюджетних грошей відкривають комплекс ресторанів на Річковому вокзалі у Києві?

Це все, друзі, піарея — страх конкуренції.

Дуже хотілося б, щоб президент таки був символом нашої держави і об’єднував навколо себе, а не роз’єднував. Так ні ж бо. Порошенко уже сказав, що буде знову балотуватися в президенти, на другий термін… Тож зрозуміло, що без закону про імпічмент лишає лише один вихід. І думає, що втрєтє уже люди не наважаться.

І останнє. Думаю, якби Володимир Путін раптом відпустив Надію Савченко додому, довго на волі вона не гуляла б…

БЕЗ КОМЕНТАРІВ