Віктор Небоженко, політолог, директор соціологічної служби «Український барометр»
Віктор Небоженко, політолог, директор соціологічної служби «Український барометр»

У Фейсбуці активно обговорюють відверте інтерв’ю військового прокурора Матіоса на 112 каналі.

Перш за все, відчувається, що він нічого не боїться. І, як людина «наближена» і самовпевнена, він багато вибовкує. Матіос насилу приховує свою глибоку «класову» ненависть, перш за все до добробатів, а також до молодшого офіцерського складу і солдатів української армії. Жодного поганого слова проти наших слабких і злодійкуватих генералів і полковників! Жодного імені! Ідеальний генералітет, але погані солдати. Боїться або соромиться навіть пальцем їх чіпати.

Скоро Матіос стане загальною назвою, символом ставлення всієї військової та політичної верхівки до України та її проблем.

Матіос у своєму виступі на 112 постійно маніпулював перед глядачами двома тезами. Коли йому було вигідно, він голосно вимагав виконати закон. А коли йому було не вигідно, то він посилався на відсутність норми, що дозволяє переслідувати корупціонера. Всі інтерв’ю Матіос випромінював хитрість плюс самовпевненість у власній безкарності та владі. І так зараз поводиться вся українська правляча верхівка. Вони «перемогли» і Януковича, і Майдан, і тепер впевнені, що надовго осідлали Україну.

Джерело: Виктор Небоженко

БЕЗ КОМЕНТАРІВ