Віктор Небоженко: Сам собі режисер

Віктор Небоженко, політолог, директор соціологічної служби «Український барометр»
Віктор Небоженко, політолог, директор соціологічної служби «Український барометр»

Треба визнати, що президент Порошенко, звичайно, поганий політик, але щасливий олігарх. Водночас президент Порошенко – непоганий піарник і великий інтриган. Він вміло сварить всіх з усіма – як в світі олігархів, так і в політикумі.

Він не просто розважає громадськість індукованими скандалами з ким завгодно, крім себе. Він ще й підбурює громадськість і відомих людей. Таким чином, з одного боку, через низку скандалів він дискредитує неугодних або небезпечних йому персон, а з іншого боку, придушуючи будь-негативи в ЗМІ на свою адресу і за допомогою грандіозних виступів з дрібних приводів, він ще примудряється гальмувати формування вкрай низьких оцінок своєї реальної президентської діяльності.

Одна біда – в результаті його бурхливої тіньової діяльності постійно зростає як кількість незадоволених внизу, в народі, так і кількість скривджених на верхівці піраміди. Таким чином, тільки за останні місяці завдяки інтригам Адміністрації Порошенка, його ворогами стали Аваков, Зеленський, Савченко, Лещенко та інші. А є ще використаний і ображений Саакашвілі, хитрий Льовочкін, у якого вже є досвід повалення одного президента, мстивий Ахметов, єхидний Коломойський і багато інших.

Таким чином до весни 2017 року люди, які не довіряють або ненавидять один одного, об’єднаються в один антипорошенківський фронт, який він створив власними руками.

Джерело: Виктор Небоженко

БЕЗ КОМЕНТАРІВ