Віктор Небоженко, політолог, директор соціологічної служби «Український барометр»
Віктор Небоженко, політолог, директор соціологічної служби «Український барометр»

Треба визнати, що президент Порошенко, звичайно, поганий політик, але щасливий олігарх. Водночас президент Порошенко – непоганий піарник і великий інтриган. Він вміло сварить всіх з усіма – як в світі олігархів, так і в політикумі.

Він не просто розважає громадськість індукованими скандалами з ким завгодно, крім себе. Він ще й підбурює громадськість і відомих людей. Таким чином, з одного боку, через низку скандалів він дискредитує неугодних або небезпечних йому персон, а з іншого боку, придушуючи будь-негативи в ЗМІ на свою адресу і за допомогою грандіозних виступів з дрібних приводів, він ще примудряється гальмувати формування вкрай низьких оцінок своєї реальної президентської діяльності.

Одна біда – в результаті його бурхливої тіньової діяльності постійно зростає як кількість незадоволених внизу, в народі, так і кількість скривджених на верхівці піраміди. Таким чином, тільки за останні місяці завдяки інтригам Адміністрації Порошенка, його ворогами стали Аваков, Зеленський, Савченко, Лещенко та інші. А є ще використаний і ображений Саакашвілі, хитрий Льовочкін, у якого вже є досвід повалення одного президента, мстивий Ахметов, єхидний Коломойський і багато інших.

Таким чином до весни 2017 року люди, які не довіряють або ненавидять один одного, об’єднаються в один антипорошенківський фронт, який він створив власними руками.

Джерело: Виктор Небоженко

БЕЗ КОМЕНТАРІВ