Віктор Небоженко, політолог, директор соціологічної служби «Український барометр»
Віктор Небоженко, політолог, директор соціологічної служби «Український барометр»
  1. Хто б не ініціював цей скандал з шикарною квартирою Сергія Лещенка, він уміло перевів увагу громадськості з важливої теми про антиукраїнську діяльність проросійських телеканалів типу «Інтер» на іншу більш просту і популістську тему – хто і як заробляє та живе на вершині влади та власності в Україні.
  2. Скандал з Лещенком – це лише початок, перший крок, як в публічній «розробці» самого медійного персонажа – Лещенка, так і тих, хто активно користувався його послугами протягом останніх двох років.
  3. Автори цього скандалу домагаються не тільки дискредитації Лещенка, адже у нас в країні немає моральних авторитетів – всі підозрюють всіх. Але ще важливіше показати на прикладі способу збагачення Лещенка, що ті, хто критикує владу за корупцію, нічим не кращі за тих, хто зараз збагачується у владі. Тому українцям немає сенсу міняти через вибори або суди, або громадський тиск одних політиків на інших – всі вони однакові. На прикладі Лещенка нас підштовхують до висновку, що краще залишити в Україні все, як є. А що стосується особистості самого Сергія Лещенка, то для авторів скандалу важливо створити хвилю заздрості до спритного, успішного і багатого журналіста – «розгрібача бруду», який працює під прикриттям депутатського звання з прямо протилежними ФПГ. Йому терміново доведеться міняти імідж скромного, перспективного, демократичного політика, якому не потрібні гроші та влада.
  4. Але скандал не зупинить Сергія Лещенка. Більш того, він зараз наполегливо шукатиме замовника цього скандалу і спосіб своєї помсти. Це робить його зручним інструментом для нових політичних інтриг на найвищому рівні.

Джерело: Виктор Небоженко

БЕЗ КОМЕНТАРІВ