Віктор Небоженко, політолог, директор соціологічної служби «Український барометр»
Віктор Небоженко, політолог, директор соціологічної служби «Український барометр»

Звичайно, вони дуже різні. Різний вік, стать, посада і місце перебування, алкогольні напої, швидкість і способи збагачення (один розоряв донецькі автосалони, а інша – бомбить українські банки), ступінь близькості до Порошенка, спосіб, масштаб завданої обома шкоди Україні. Але вони обидва дуже багато знають і явно вже заважають своїм Господарям.

Обидва нахабні й сміливі. І «Моторола», і Гонтарєва вважали, що зловили Бога за бороду. Але «Моторола» – пігмей поруч з Гонтарєвою. Він – всього лише звичайний напівбомж, мийник машин, що уявив себе одноразовим Путіним або навіть Кадировим.

А ким була вона до приходу до влади Порошенка? «Моторола» не приховував, що вбивав українців, які посміли захищати зі зброєю в руках свою Батьківщину-Україну. Гонтарєва нікого не вбивала, але вона не менш небезпечна для України. Під виглядом проведення реформ, вона вдвічі збільшила інфляцію в країні, одразу зробила мільйони людей бідняками. Гонтарєва успішно розвалила всю банківську систему країни заради піднесення нової фінансово-промислової групи свого патрона і дбайливого ставлення до російського банківського бізнесу в Україні.

За ступенем відданості Господарям «Моторола» виявився в десять разів слабкішим за Гонтарєву. За що і «постраждав». У будь-якому випадку вони обидва з різних причин повинні отримати героїв Росії з рук Путіна за ту шкоду і страждання, що заподіяли Україні. Азаров з Арбузовим і Клименком – учні-невдахи в порівнянні з тим, що накоїла і ще зробить ця страшно активна, самовпевнена, сумбурна жінка, вірна своєму Господарю.

«Мотороли» вже немає в живих. А Гонтарєва згодом завдяки правильній поведінці та швидкій реакції покається, зізнається в усьому і потрапить під дію зручного для корупціонерів усього світу американського закону про захист свідків і даватиме свідчення проти свого патрона – Порошенка. Американці вже зробили такий трюк з колишнім прем’єр-міністром Лазаренком. Після цього для них справа Порошенко – це справа техніки і часу – літо 2017 року. За це вони не посадять Гонтарєву до в’язниці, а змінять їй прізвище, зовнішність (трішки) і дозволять жити під наглядом десь в Чорногорії. Якщо, звичайно вона не повторить долю іншої легендарної жінки – Семенюк-Самсоненко, яка теж занадто довго вірила словам своїх господарів. А Панама Гонтарєвій не світить, бо там, згідно з тим самим американським законом захисту свідків, на неї вічно чекатиме злий, схудлий, засмаглий та постарілий колишній господар-Порошенко під новим прізвищем Дон Хуарес Галапапа.

Джерело: Виктор Небоженко

БЕЗ КОМЕНТАРІВ