Віктор Шишкін, екс-суддя Конституційного суду України
Віктор Шишкін, екс-суддя Конституційного суду України

Друзі, люди, вчора обіцяв замовчати, але не витримав. Після 10-ї години пішов до Верховної Ради. До речі, був не один, ще Олександр Єльяшкевич і Степан Хмара, ми намагались «втилдичить» депутатам небезпеку конституційних змін через призму ч. 2 ст. 157 Конституції.

Частина депутатів поділяє нашу стурбованість і не голосуватиме за ці зміни. Однак, мене емоційно обурило дещо. Один із депутатів, який не буде голосувати за зміни до Конституції, але так охарактеризував поведінку деяких своїх колег, які вагаються, хоча при цьому розуміють вказану небезпеку, що на них, крім корупційних обіцянок, ще й здійснюється тиск у різних формах.

«Наїзд різних перевіряючих на бізнес», погрози звільнити когось із членів родини із посад чи з роботи тощо. І вони мають страх. Я йому сказав, щоби він їм передав – якщо вони таки перелякані, то як бути з нашими воїнами на фронті, які гинуть щоденно, купа поранених, скалічених, Вони також мають страх, але захищають країну, не залишають позицій, чи можна порівняти дрібненькій страх таких депутатів з небезпекою для тих, хто в окопах…

***

Друзі, ще додаю до мого вчорашнього і сьогоднішнього ранкового посту. Не розумію, чого мовчать комбати, зокрема, бойові – Ярош, Белецький, саме у них гинуть бійці щоденно. Белецький продефеліровав маршем «Азова» (я там також був), а що толку, коли зараз, тобто завтра реально смертна загроза над Україною. Укатують Савченко, поки вона у тонкощах ще не розібралась, зокрема, у Конституційних. АУ, КОМБАТИ, куди ВИ свої язики засунули ???

Джерело: Віктор Шишкін

БЕЗ КОМЕНТАРІВ