Віктор Шишкін, екс-суддя Конституційного суду України
Віктор Шишкін, екс-суддя Конституційного суду України

Щойно повернувся з Майдану, де прощались із загиблими позавчора на москальсько-українському фронті добробатівцямі. Серце рветься від злості. Трагедія навіть не у тому, що загинула чергова група молодих хлопців-патріотів. Нарешті, всі ми смертні, а війна на те вона й війна, що там вбивають. Мені трагічно страшно аж до інфарктної люті, що їхня загибель для бандитської влади Парошенки є ПУСТИМ МІСЦЕМ.

У циніка Сталіна була статистика втрат, а у нашої влади для воїнів світла не знайшлось місця навіть у статистиці. Не має межі цинізму для колаборуючої антиукраїнської влади.
Велично писати про високу моральну жертовність ГЕРОЇВ, які захищають на фронті неньку Україну – це природна доля поетів. А я сухій юрист. Саме тому звертаюсь до тебе, верховний головнокомандувач і президент влади, неповажливий мною пан Парошенко – ти ж вважаєшся гарантом додержання Конституції (ст. 102) – ну, і як бути???

Хлопці достойно виконали свій конституційний обов’язок, який уконституйовано не лише для військовиків, але й всіх громадян України – захищати Вітчизну (ст. 65). З якого ж тоді рожна твої паркетні хенерали позбавили добробатівців права потрапити навіть до сухої статистики бойових втрат українського народу у боротьбі проти московського агресора, я вже не кажу про надання їм мало-мальської шани від державної влади. Ви – дійсно ворог Українського народу.

Джерело: Віктор Шишкін

БЕЗ КОМЕНТАРІВ