День гідності та свободи
21 листопада Україна відзначатиме День гідності та свободи

День гідності та свободи 21 листопада відзначатимуть під слоганом«Вільні творять майбутнє». Про це повідомила радниця голови Адміністрації Президента України Наталка Попович на брифінгу в Києві, повідомляє Укрінформ.

«21 листопада – це той день для українців, коли ми зробили свідомий вибір, коли перебороли у собі страх. Країна продовжує зазнавати фундаментальних змін. Тому слоганом і темою відзначення 21 листопада у цьому році буде слоган «Вільні творять майбутнє», бо весь цей час продовжується процес невтомного творення нових інституцій, нових пластів в українському суспільстві», – сказала Попович. Так, за її словами, у суботу в кінотеатрі «Україна» для родин героїв Небесної Сотні відбудеться закритий показ фільму «Зима у вогні». На широкі екрани стрічка вийде у лютому 2016 року.

Із 16-ї години до опівночі на Майдані проходитиме студентсько-музичний марафон «Вільні творять майбутнє», у якому візьмуть участь 15 молодих творчих колективів. Він буде присвячений студентам, котрі 21 листопада першими прийшли на Майдан. Водночас на Хрещатику з 21 по 30 листопада триватиме виставка «Страйкплакат», до якої увійдуть понад два десятка плакатів, що стали частиною історії Євромайдану. Тут також можна буде побачити фотоінсталяцію «Україна – це кожен».

Нагадаємо, це свято було започатковане указом Президента України Петра Порошенка 13 листопада 2014 року. Як зазначив глава держави, «Україна – це територія гідності й свободи. Такими нас зробила не одна, а дві революції – наш Майдан 2004 року, який був Святом Свободи, і Революція 2013 року, Революція гідності. Це був надзвичайно важкий іспит для України, коли українці продемонстрували свою європейськість, гідність, своє прагнення до свободи. Мені, як Президенту України, залишається лише документально засвідчити це і підписати указ про День гідності та свободи, який українці віднині і навіки відзначатимуть 21 листопада».

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ