блокада
З 20 вересня за ініціативою кримських татар відбувається продуктова блокада півострова

Президент України Петро Порошенко дав вказівку внести закон про скасування вільної економічної зони Криму. Про це заявив депутат від БПП, голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров, повідомляє прес-служба БПП.

«Президент дав вказівку, щоби найближчим часом – я думаю, що в найближчий тиждень засідань, був внесений закон про скасування закону України «Про вільну економічну зону Крим». І таким чином, все це перейде у правову частину поля», – сказав Чубаров.

Крім того, він повідомив, що депутати повинні також ухвалити закони, які стосуватимуться енергетичної блокади Криму. «Потім доберемося і до ухвалення законів чи інших нормативних актів щодо постачання електроенергії до Криму. Ми маємо це все зробити не пізніше ніж у жовтні місяці», – додав Чубаров.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, з 20 вересня за ініціативою кримських татар відбувається продуктова блокада півострова – туди не впускають вантажівки з продуктами. Також Чубаров припускав, що з жовтня розпочнеться і енергетична блокада Криму, який наразі залежний від української енергії на 70%.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ